TOYOTA Yaris Cross 1.5 Dynamic Force SUV Active Plus 92kW

Toyota Yaris Cross ir pārsteidzošs kompaktais krosovers, kas iekļauj japāņu automobiļu ražotāja Toyota inovācijas un dizainu.  Yaris Cross piedāvā izteiktu pievilcību un pārsteidzošu veiktspēju ar kombinētu eleganci un funkcionalitāti.

Šis auto izceļas ar dinamisku un sportisku ārējo izskatu, kurš veidots, ņemot vērā aerodinamikas principus. Plakanas virsma un uzpriekšu pagriezti aizmugurējo lampu bloki veido modernu un atpazīstamu siluetu. Iekšpusē Yaris Cross ir ar plašu un ērtu salonu un kvalitatīviem apdares materiāliem un inovatīvām tehnoloģijām.

Ar efektīviem dzinējiem Yaris Cross apvieno ekonomisku degvielas patēriņu ar dinamisko veiktspēju. Pieejamie drošības un vadības sistēmas, piemēram, autonomās braukšanas palīgsistēmas padara braukšanu ērtu un drošu.

Toyota Yaris Cross ir arī vides apzināts auto, piedāvājot uzlabotu degvielas efektivitāti un zemākus emisiju līmeņus. Ar spilgtu kombināciju nozarē atzītu inženieru prasmes un modernā dizaina elementiem, Yaris Cross pievieno jaunu dimensiju kompaktajiem krosoveriem, piedāvājot nepārspējamu pieredzi gan pilsētas ielās, gan ārpus tām.