Кому подходит долгосрочная аренда авто

Поделиться:

Daudzi labprāt pastāvīgi brauktu ar pilnīgi jaunām vai mazlietotām automašīnām, bet bieži maldīgi uzskata, ka nevar to atļauties. Kāpēc? Ņemot vērā kredītprocentus, kas būtu jāmaksā par šādu spēkratu auto līzingā, vai prāvo summu, no kuras jāšķiras, pērkot automašīnu bez auto kredīta vai līzinga. Laba alternatīva ir pilna servisa ilgtermiņa auto noma, kas piemērota gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

Izvēloties pilna servisa auto nomu, klients automašīnu saņem lietošanā par vienu, fiksētu maksājumu uz visu auto nomas periodu, turklāt tajā apkopotas visas ar transportlīdzekļa izmantošanu saistītās izmaksas un nodokļi. Papildus nav jāapmaksā ne OCTA un KASKO apdrošināšana, ne tehniskā apkope un riepu nomaiņa ziemas un vasaras sezonai. Nomnieka vienīgās raizes ir degvielas uzpildīšana un ikmēneša nomas rēķina apmaksu.

Mobire pilna servisa auto nomas maksājumā iekļauts:

 • Арендная плата за автомобиль
 • Klientu servisa centrs 24/7 
 • Дорожное страхование
 • Страхование каско
 • Рассмотрение страховых случаев
 • Координация технического обслуживания, ремонта, замены шин
 • Техосмотр CSDD
 • Шины, их замена и хранение
 • Налог на эксплуатацию транспортного средства
 • Администрирование счетов
 • Подменный автомобиль на всякий случай
 • Замена деталей, подверженных естественному износу

Pilna servisa auto noma privātersonām

Šī veida auto noma ievērojami atvieglo dzīvi cilvēkiem, kuri ir ļoti aizņemti, tehniskajās lietās ne pārāk zinoši un paši nevēlas nodarboties ar daudzām ikdienišķām, ar transportlīdzekļa izmantošanu saistītām nodarbēm, piemēram, remontiem, apkopi, apdrošināšanu u.c. Ja nomas auto izmanto ģimene, slēdzot līgumu, iespējams vienlaikus noformēt pilnvaru, lai to varētu izmantot visi ģimenes locekļi.

“Mobire” pilna servisa auto nomā pieejams plašs jaunu auto klāsts, un katrs piedāvājums tiek rūpīgi pieskaņots klienta vēlmēm. Interesanti, ka nomnieks var izvēlēties ne tikai starp piedāvātajām auto markām un modeļiem, bet arī pats izraudzīties vēlamāko krāsu un papildu aprīkojumu atbilstoši savām vajadzībām.

Hilti_Mobire

Risinājums uzņēmuma autoparkam

Ilgtemiņa auto noma var būt labākais risinājums uzņēmuma autoparkam, jo uzņēmēji varēs visu laiku un spēkus veltīt pamatbiznesam, kamēr rūpes par transportlīdzekļiem uzņemas «Mobir» profesionālie darbinieki. Tādējādi var ieekonomēt uzņēmuma līdzekļus to darbinieku algošanai, kas rūpētos par autoparka uzturēšanu uzņēmumā.

Uzņēmējiem izdevīgi arī tas, ka nomas auto neietekmē kopējo uzņēmuma kredītportfeli, kā tas būtu, ņemot transportlīdzekļus līzingā vai izmantojot auto kredītu. Auto noma ir tikai viens no uzņēmuma izmantotajiem ārpakalpojumiem.  

Dokumenti un līguma termiņš

Privātpersonai, lai kļūtu par jauna auto nomnieku, pietiek iesniegt savus datus un sniegt piekrišanu kredītspējas izvērtēšanai. Savukārt uzņēmumiem tiek pārbaudīti pieejamie finanšu dati – peļņas un zaudējumu pārskats, bilance, iespējamie parādi un kredītvēsture.

Pilna servisa auto nomas līgums tiek slēgts uz laiku no 12 līdz 60 mēnešiem, bet iespējams līgumu izbeigt arī ātrāk, par to rakstiski informējot Mobire. Par priekšlaicīgu auto nomas pārtraukšanu tiek atsevišķi atrunāts auto nomas līgumā.

Kad beidzas auto nomas termiņš, vairākums klientu izvēlas jaunu automašīnu un slēdz jaunu auto nomas līgumu, jo parasti tas ir izdevīgāk nekā izpirkt lietoto transportlīdzekli, tomēr “Mobire” piedāvā arī šādu iespēju. Uzņēmuma speciālisti aprēķinājuši, ka klientam pilna servisa auto nomas pakalpojums ir ekonomiski izdevīgāks nekā operatīvais līzings tādam pašam transporta līdzeklim uz identisku laika periodu. Aprēķinu var apskatīt šeit.

Mobire_Inbank_sadarbība

Visā Eiropā un Baltijas valstīs

Auto nomas un autoparku vadības pakalpojumu uzņēmums “Mobire”, kas ir AS Inbank meitas uzņēmums, dibināts 2001. gadā Igaunijā. Kopš tā laika izvērsta darbība visā Baltijā, atverot birojus arī Rīgā un Viļņā un uzkrājot bagātīgu pieredzi pilna servisa auto nomas, īstermiņa nomas un autoparka pārvaldīšanas pakalpojumu sniegšanā. “Mobire” autoparkā  Baltijā ir vairāk nekā 3000 transportlīdzekļu un starp klientiem vairāk par 300 uzņēmumiem.   

Читайте также