Elektroauto noma

Dalīties ar citiem:

Elektroauto var nomāt līdzīgi kā tradicionālos automobiļus. Līdzīgi kā elektroauto plaši pieejami tirdzniecībā un arvien vairāk gūst savu popularitāti, tāpat dažādu uzņēmumu un pakalpojumu sniedzēju piedāvājumos var būt iespējams atrast elektroauto nomas pakalpojumus.

Kas ir elektroauto?

Elektroauto ir transportlīdzeklis, kas tiek darbināts ar elektrību, nevis ar tradicionālajiem degvielas avotiem, piemēram, benzīnu vai dīzeļdegvielu. Elektroauto tiek uzlādēts no elektrības tīkla un izmanto elektromotoru, lai piedziņotu automobili.

Elektroauto ir videi draudzīgāks transportlīdzeklis, jo tas izraisa mazāk piesārņojuma, nekā tradicionālie automobiļi. Turklāt, lai gan elektroauto uzlādes ierīces joprojām lielā mērā atkarīgas no fosilā kurināmā, elektroauto uzlādes punkti parasti izmanto atjaunojamos energoresursus, piemēram, saules un vēja enerģiju.

Elektroauto tiek arvien biežāk ražots un pieprasīts, jo cilvēki meklē alternatīvas tradicionālajiem transporta līdzekļiem, kas izraisa vides piesārņojumu un kaitē cilvēku veselībai.

Vai elektroauto var nomāt?

Jā, elektroauto var nomāt līdzīgi kā tradicionālos automobiļus. Dažādu uzņēmumu un pakalpojumu sniedzēju piedāvājumos var būt iespējams atrast elektroauto nomas pakalpojumus.

Elektroauto nomas pakalpojumi var būt arī īpaši izdevīgi, jo daudzos gadījumos tie ietver visas izmaksas, piemēram, uzlādes staciju izmantošanu un apdrošināšanu. Turklāt, ja cilvēkam nav nepieciešams izmantot automobili regulāri, nomas iespēja var būt ērtāka un ekonomiskāka nekā paša auto iegāde.

Tomēr, līdzīgi kā ar citiem nomas pakalpojumiem, ir svarīgi rūpīgi izpētīt nomas noteikumus, lai izvairītos no negaidītiem papildu maksājumiem un problēmām ar automašīnas atdošanu nomas beigās.

Kādi elektroauto pastāv?

Latvijā pieejamo elektroauto piedāvājums ir samērā plašs, un tas pastāvīgi mainās un papildinās. Šobrīd Latvijā ir pieejami dažādu ražotāju elektroauto, piemēram:

 • Tesla Model 3, Model S, Model X un Model Y
 • Nissan Leaf
 • BMW i3
 • Renault Zoe
 • Volkswagen ID.3 un ID.4
 • Hyundai Kona Electric
 • Kia Niro EV
 • Audi e-tron
 • Mercedes-Benz EQC

Turklāt ir arī citi elektroauto modeļi, kas var būt pieejami Latvijā, bet to pieejamība var būt atkarīga no ražotāja vai piegādātāja. Elektroauto var atrast gan jauno, gan lietoto automobiļu tirgū, un to cenas var būt atkarīgas no modeļa, stāvokļa, aprīkojuma un citiem faktoriem.

Ir vērts atzīmēt, ka Latvijā ir arī vairākas publiskas uzlādes stacijas, kas nodrošina elektroauto uzlādi. Uzlādes stacijas var būt par maksu vai bez maksas, un to klātbūtne un kvalitāte var atšķirties atkarībā no reģiona un uzņēmuma.

Ilgtermiņa vai īstermiņa auto noma?

Izvēle starp ilgtermiņa un īstermiņa auto nomu var būt atkarīga no dažādiem faktoriem, tostarp no personīgajām vēlmēm, vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Īstermiņa auto noma ir piemērota tiem, kuriem ir nepieciešams auto uz īsu laiku, piemēram, viesiem no citām valstīm, kas vēlas pārvietoties pa Latviju, bet nevēlas izmantot sabiedrisko transportu vai negrib riskēt ar taksi. Īstermiņa nomas laiks parasti svārstās no dažām dienām līdz vairākiem mēnešiem. Šāda veida nomas priekšrocības ir tādas, ka nomas cena ietver visus auto uzturēšanas izdevumus, un parasti nav nepieciešams maksāt depozītu vai citus papildu maksājumus. Turklāt, ja nepieciešams, var nomāt dažādus auto modeļus, atkarībā no vajadzībām.

Savukārt, ilgtermiņa auto noma ir piemērota tiem, kuriem nepieciešams auto uz ilgāku laiku, parasti vairākiem mēnešiem vai pat gadiem. Šāda veida nomas priekšrocības ir tādas, ka ilgtermiņa nomas cena parasti ir zemāka nekā īstermiņa nomas cena, un parasti ir iespējams izvēlēties auto, kas atbilst konkrētajām vajadzībām. Turklāt ilgtermiņa nomas laikā nav jāuztraucas par auto uzturēšanas un apkopes izdevumiem, kas parasti ir iekļauti nomas cenā.

Lai izvēlētos starp ilgtermiņa un īstermiņa auto nomu, ir jāapsver vairāki faktori, tostarp plānotais nomas laiks, auto vajadzības, finansiālās iespējas un citas personiskās vēlmes.

Mobire auto noma

Mobire ilgtermiņa auto noma ir pieejama uzņēmumiem, kā arī privātpersonām. Lai uzzinātu par savām iespējām saņemt automašīnu, sazinieties ar mums.

Lai kļūtu par mūsu klientu:

 1. Izvēlieties jaunu transportlīdzekli. Piedāvājumu skatiet šeit. Mums ir pieejami arī elektroauto.
 2. Mēs palīdzēsim aprēķināt izmaksas, nosūtot individuālu piedāvājumu.
 3. Vienojoties par iekļauto nomas pakalpojumu klāstu un automašīnu, noslēgsim ilgtermiņa auto nomas līgumu.
 4. Mobire rūpēsies par transportlīdzekļa pārvaldību un apkopi līguma darbības laikā (no 12 mēnešiem).

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu par jūsu vai pārstāvētā uzņēmuma iespējām saņemt pilna servisa auto nomas pakalpojumus. Kā arī uzzināsiet, kādas ir pilna servisa auto nomas priekšrocības, salīdzinot ar tradicionālo auto līzingu.

Lasīt vairāk