Mobire sadarbība ar Inbank

Dalīties ar citiem:

Dibināta sadarbība ar Inbank. 2020. gada decembrī, Mobire Group izpilddirektora Andrus Valma un Inbank uzraudzības padomes priekšsēdētāja Priit Põldoja tikšanās laikā, Mobire parakstīja līgumu ar Inbank.

Galvenais akcionārs Inbank ievērojami paplašinās Mobire piekļuvi pieejamajam finansējumam un ļaus gan esošajiem, gan topošajiem klientiem sniegt daudz elastīgākus un pieejamākus pilna servisa līzinga risinājumus.

Mūsu mērķis ir aktīva ienākšana Latvijas un Lietuvas tirgos, nekā tas ir bijis līdz šim. Šo mērķu pavadībā vēlamies vietējiem tirgiem piedāvāt savus pakalpojumus plašākā klāstā, kas atbilst mūsu augstajiem standartiem.

Kā apgalvo Inbank uzraudzības padomes priekšsēdētāja Priit Põldoja – mūsdienu pasaule acīmredzami virzās uz uzņēmējdarbības modeļiem, balstītiem uz fiksētu atlīdzību. “Tā kā ilgtermiņa automašīnu lietošanas pakalpojumus var sekmīgi paplašināt un mērogot, mēs šajā biznesā redzam lielu izaugsmes potenciālu,” sacīja Põldoja. Pēc viņa teiktā, Mobire ir paveicis ļoti lielu darbu ar sekmīgiem rezultātiem, ieviešot jauno produktu kategoriju. “Mēs labi pārzinām automašīnu finansēšanas jomu un Baltijas tirgu, kur veiksmīgi iederas Mobire Inbank portfelis,” sacīja Põldoja.

Jau pēc 10 mēnešiem pēc līguma parakstīšanas ar Inbbank bija vērojama Mobire Latvija SIA (+63%) un Mobire Lietuva UAB (+65%) ievērojama izaugsme.

Pēdējo piecu gadu laikā Mobire ir vairāk nekā divas reizes palielinājis savu autoparku un šodien pārvalda vairāk nekā 2500 transportlīdzekļus. Uzņēmuma konsolidētais apgrozījums 2019. gadā bija 15,3 miljoni eiro. Pēc parakstītā līguma Mobire turpinās darbību ar savu pašreizējo nosaukumu.

Mobire_Inbank_sadarbība
Priit Põldoja, Inbank uzraudzības valdes priekšsēdētājs un Andrus Valma, Mobire Group izpilddirektors

Mobire Grupas uzņēmumu juridiskā un kontaktinformācija nemainās, izņemot Latvijas uzņēmumu “Mobire Latvija”. Uzņēmuma juridiskā un faktiskā adrese turpmāk būs: Akmeņu iela 14, Rīgā, LV-1048.

Latvijā Mobire pagaidām sadarbojas ar korporatīvajiem klientiem, piedāvājot pilna servisa nomas un autoparka pārvldības pakalpojumus. Pilna servisa auto noma ļauj uzņēmējam koncentrēties uz savu biznesu, jo par auto rūpējamies mēs. Izmantojot pilna servisa nomas pakalpojumus, auto kalpo tikai kā pārvietošanās līdzeklis, jo Mobire Latvija veic auto apkopes, uzņemas iesaisti aprošināšnas jautājumu risināšanā, nodrošina klientus ar rezerves transporlīdzekli jebkurā situācijā. Mobire Latvija klientu lokā ir tādi uzņēmumi kā “Hilti Services Limited” , “Rīgas namu pārvaldnieks” SIA, „Euronics Latvia” un “Coffee Address”.

Lasīt vairāk