Kas ir Mobire pilna servisa noma un kam tā ir piemērota?

Pilna servisa noma ir ilgtermiņa un ērts risinājums jauna vai mazlietota transportlīdzekļa lietošanai, kas piemērots biznesa klientiem un privātpersonām. Pilna servisa noma salīdzinājumā ar līzingu ļauj būtiski ietaupīt laiku. Pakalpojums ietver fiksētu mēneša maksu, kurā iekļauti visi ar transportlīdzekli saistītie pakalpojumi.

Nomas periods ir no 12 līdz 60 mēnešiem, kura laikā mēs gādājam, lai jūsu automašīna vienmēr būtu darba kārtībā un labi uzturēta. Ja vēlaties, nomas perioda beigās automašīnu varat arī izpirkt. Mobire sadarbojas ar visām automašīnu pārstāvniecībām Baltijā. Mobire auto nomas piedāvājums pieejams šeit.

Kam ir piemērota pilna servisa auto noma? Uzņēmumiem un privātpersonām, kas vēlas:

 • Uzticēt autoparka pārvaldīšanu profesionāļiem.
 • Fiksētu-caurskatāmu mēneša maksu ar visiem iespējamiem izdevumiem (izņemot degvielu).
 • Jebkurā situācijā vienmēr būt kustībā – garantēts maiņas auto.
 • Ietaupīt pat desmit un vairāk procentus par viena auto izmaksām.
 • Nedomāt par atsevišķu, algotu darbinieku autoparka pārvaldīšanai.
Sazinieties ar mums

Mobire pilna servisa nomas priekšrocības

 • Palīdzība transportlīdzekļa izvēlē
 • Visas izmaksas vienā fiksētā mēneša maksājumā
 • Par transportlīdzekli rūpējas Mobire
 • Rezerves automašīna visiem gadījumiem
 • Bez riska transportlīdzekli var atgriezt vai nomainīt
 • Laika ietaupījums, lai varat orientēties uz savu biznesu un tā attīstību

 • Pirmā nomas maksa no 0 €
  Iespēju robežās automašīnu saņemsiet bez auto nomas depozīta.
 • Izmaksu kontrole
  Visi ar transportlīdzekli saistītie pakalpojumi ir iekļauti vienā mēneša maksājumā un tiek fiksēti visam līguma darbības laikam.
 • Par transportlīdzekli rūpējas Mobire
  Veiksim auto apkopi, riepu maiņu, tehnisko apskati, apstrādāsim apdrošināšanas gadījumus u.c.
 • Maiņas automašīna visos gadījumos
  Nodrošinām rezerves transportlīdzekli visos gadījumos, sākot ar jauna auto gaidīšanas periodu līdz brīdim, kad auto būs nepieciešama apkope.
 • Elastīga atgriešanas politika
  Ja nepieciešams, transportlīdzekli varat atgriezt pirms nomas termiņa beigām.

Kā darbojas Mobire pilna servisa noma?

Kā veidojas Mobire pilna servisa nomas maksa?

Mēneša maksājums par pilna servisa auto nomu sastāv no vairākām daļām. Lielāko daļu sastāda maksa par transportlīdzekļa izmantošanu. Papildus tam, ikmēneša maksā ir ietvertas izmaksas par pakalpojumiem, kas saistīti ar auto uzturēšanu un ekspluatāciju – apdrošināšana, tehniskās apkopes, sezonas riepu maiņa u.c.

Salīdziniet paši

Zemāk ir norādītās visas tiešās un netiešās izmaksas, kas radušās katram autovadītājam.

Toyota RAV4 Luxury 28 000 € + PVN (maksa), periods 36 mēneši, nobraukums gadā 20 000 km.
Cenas norādītas bez PVN.

2,0%+6k euribor; 36 mēneši, 50% atlikusī vērtība

Pilna servisa noma Līzings Komentāri
Pirmais nomas maksājums/ depozīts 0 € 2 800,00 € Līzinga gadījumā depozīts 10% apmērā no transportlīdzekļa cenas.
Līguma komisija 0 € 200,00 € Līzinga gadījumā līguma maksa ir 1% no transportlīdzekļa cenas.
Ikmēneša nomas/līzinga maksājums 526,00 € 353,00 € Līzinga, operatīvās nomas gadījumā: procentu likme 3,5 %, periods 60 mēneši, atlikusī vērtība 35 %.
OCTA apdrošināšana Iekļauts cenā 13,30 € Pilna servisa nomas gadījumā cena ir fiksēta un nav jāuztraucas par apdrošināšanas cenu pieaugumu. Cena ir aprēķināta vidusmēra Rīgas iedzīvotājam 30 gadu vecumā.
KASKO apdrošināšana Iekļauts cenā 57,00 € Pašrisks 200 € bojājumiem, zādzība/laupīšana/pilna bojāeja 15% no transportlīdzekļa vērtības.
Citas izmaksas (regulārās tehniskās apkopes) Iekļauts cenā 32,30 € Citas izmaksas ietver regulārās tehniskās apkopes līdz 100,000 km (pamatojoties uz oficiālo dīlera cenrādi) un rezerves automašīnu (līzinga gadījumā tikai uz KASKO laiku, bet pilna servisa nomā - katram gadījumam).
Ziemas riepas Iekļauts cenā 21,70 € Cena ir pieņemta, balstoties uz Goodyear UG Ice Arctic 102T 225/65/R17 riepām ar radzēm.
Riepu maiņa un uzglabāšana/maksa mēnesī Iekļauts cenā 18,50 € Mobire organizē sezonas riepu maiņu 2 reizes gadā un riepu uzglabāšanu visa gada garumā un visā nomas periodā. Līzinga gadījumā riepu maiņa (60€/laiks) un uzglabāšana dīlercentrā (42€/sezonā) norādīta ar kopējo summu 1 020 eiro, kas sadalīta pa 60 mēnešiem.
Diennakts servisa centrs Iekļauts cenā Nav iekļauts Mobire pilna servisa nomas gadījumā ir pieejama 24 stundu servisa palīdzība, lai palīdzētu risināt visus ar transportlīdzekli saistītos jautājumus un problēmas.
Apdrošināšanas gadījums Iekļauts cenā Nav iekļauts Jums nav jāiesaistās situācijās, kas saistītas ar automašīnas CSN, Mobire komanda apstrādā apdrošināšanas lietas Jūsu vietā.
Rēķinu administrēšana Iekļauts cenā Nav iekļauts Jums ir iespēja veikt pirkumus pie mūsu partneriem par Mobire cenām ar atlaidi, kopsavilkuma rēķins par veiktajiem pirkumiem tiks iesniegts Jums par attiecīgo mēnesi.
Automazgāšanas karte Iekļauts cenā Nav iekļauts Mobire Jums nodrošinās maksājumu karti ar atrunāto limitu.
Degvielas kredītkarte Iekļauts cenā Nav iekļauts Mobire Jums nodrošinās maksājumu karti ar atrunāto mēneša limitu.
Kopējais ikmēneša maksājums *Lūdzu, ņemiet vērā, ka pilna servisa nomas gadījumā jūs saņemsiet automašīnu bez pirmās iemaksas. 526,00 € 579,00 € Mobire pilna servisa līzinga ikmēneša maksājums tiek noteikts visam nomas periodam (60 mēneši). Līzinga gadījumā visas norādītās papildu izmaksas laika gaitā ir mainīgas. Līzingam nepieciešams vienreizējs maksājums 2750 € bankai un 595 € ziemas riepām, kas kopā ir 3345 €. Cenas norādītas ar PVN.

Vai Jūs ieinteresēja pilna servisa noma?

Sazinieties ar mums