SEAT LEON Sportstourer FR 1.5 eTSI ACT, 110kW/150Zs 110kW

SEAT Leon Sportstourer ir dinamisks un funkcionāls universāls auto, kas apvieno ietilpīgu kravas nodalījumu ar sportisku veidolu. Ar savu moderno dizainu un izcilu veiktspēju, Sportstourer ir ideāla izvēle tiem, kuri meklē komfortu un piedziņu.

Šī automašīna piedāvā plašu un ergonomisku salonu, kurā ir augstas kvalitātes materiāli un uzmanīgi izvēlētas detaļas. Multifunkcionālais stūre un intuitīvi novietoti vadības elementi padara braukšanas pieredzi ērtu un baudāmu. Papildus tam, modernā multimediju sistēma un citas tehnoloģiskās funkcijas nodrošina savienotību un izklaidi ceļojuma laikā.

Leon Sportstourer ir pieejams ar vairākiem efektīviem dzinējiem, kas piedāvā gan dzīvus paātrinājumus, gan ekonomisku degvielas patēriņu. Pateicoties tādas tehnoloģijas kā start-stop sistēma un piedziņas režīmu izvēle, šī automašīna spēj optimizēt degvielas efektivitāti, tādējādi nodrošinot ilgstošu un ekonomisku braukšanas pieredzi.

Dizains Leon Sportstourer ir dinamisks un piesaistošs, ar izteiksmīgu priekšējo daļu un plakanu, sportisku profila līniju. LED lukturi uzlabo redzamību un piešķir automašīnai mūsdienīgu izskatu. Tāpat kā citas SEAT modeļi, arī Sportstourer ir izstrādāts ar uzmanību uz drošību, iekļaujot dažādas avarijas novēršanas un aizsardzības sistēmas.

SEAT Leon Sportstourer ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas savienot praktisko ikdienu ar sportisku un elegantu automašīnu. Ar savu veiklumu un plašo nodalījumu, tas ir piemērots gan pilsētas braukšanai, gan garajiem ceļojumiem.