Sadarbība ar SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”

Dalīties ar citiem:

2021. gada Mobire Latvija uzņēmumam ir aktīvs, aizraujošs un piesātināts gads. Mūsu klientu loku ir papildinājis Latvijā, sevišķi Rīgā, zināma pašvaldības SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”. Pateicoties mūsu komandas pūlēm, piedaloties pašvaldības konkursā, esam spējuši apmierināt SIA “RNP” iepirkuma prasības, kļūstot par transportlīdzekļu piegādes partneri.

Šī sadarbība vēlreiz apliecina, ka Mobire pilna servisa nomas pakalpojums ir piemērots risinājums ne tikai privātajiem , bet arī pašvaldību uzņēmumiem.

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” valdes priekšsēdētājs R. Neimanis sadarbības atsauksmē norāda: “SIA “MOBIRE LATVIJA” izpildīja iepirkuma nosacījumus, nodrošinot uzņēmuma vajadzībām 23 komerctransportus – Renault TRAFIC un 3 elektroauto Nissan eNV200.

Papildus piegādātajiem transportlīdzekļiem SIA “Mobire Latvija” nodrošina  pilnu auto nomas servisu, kurā ietilpst:

  • klientu apkalpošana 24/7;
  • KASKO un OCTA apdrošināšana;
  • apdrošināšanas gadījumu apstrāde;
  • regulāras tr.l. apkopes un remontdarbi;
  • riepu maiņa un uzglabāšana;
  • normālam nolietojumam pakļautu detaļu nomaiņa.

Esam apmierināti ar SIA “MOBIRE LATVIJA” piedāvātajiem pakalpojumiem un sniegto servisu.

SIA RNP papildināja autoparku ar ietilpīgajiem un ekonomiskiem Renault TRAFIC un elektriskajiem Nissan eNV200. Izvēlētie transportlīdzekļi liecina par to, ka uzņēmums domā par ilgtspējīgu attīstību un ietekmi uz apkārtējo vidi. Nozīmīgā un priecīgā notikumā – auto atslēgu svinīgā nodošanā – piedalījās RNP pakalpojumu nodrošināšanas pārvaldes direktors Edgars Mencis un Mobire Latvija reģionālais vadītājs Jānis Trēziņš

Novēlam RNP, lai izvelētais auto transports ļauj sniegt apsaimniekošanas pakalpojumu Rīgas iedzīvotājiem vēl efektīvāk.

Lasīt vairāk