“Hilti Services Limited” atsauksme

Dalīties ar citiem:

Esam uzsākuši sadarbību ar SIA “Hilti Services Limited” jau 2010. gadā, kad Mobire Latvija nosaukums vēl bija SIA “Rentest”. Uz doto brīdi Mobire Latvija nodeva lietošanā 26 transportlīdzekļus. Zemāk lasiet SIA “Hilti Services Limited” valdes priekšsēdētāja Igora Gašpara atsauksmi par mūsu sadarbību.

MOBIRE LATVIJA sniedz kvalitatīvus pilna servisa nomas pakalpojumus kuros ietilpst: 24h zvanu centrs, KASKO un OCTA apdrošināšana, servisa apkopes un normāla nodiluma detaļu nomaiņa, servisa maiņas automobilis, riepu maiņa un uzglabāšana, rēķinu pārvaldība, tehniskā apskate, t/l ekspluatācijas  nodoklis u.c. Šobrīd kopumā nomājam 26 transporta līdzekļus, no kuriem 12 ir komerctransporta vienības.

Kopā ar SIA “MOBIRE LATVIJA” esam arī īstenojuši apjomīgu komerctransporta pārbūves projektu, pielāgojot transporta līdzekļus mūsu specifiskām vajadzībām.

Esam apmierināti ar SIA “MOBIRE LATVIJA” sniegtajiem pakalpojumiem – tie tiek veikti profesionāli un ievērojot saskaņotos termiņos kā arī uzņēmuma pārstāvji ir atsaucīgi dažādu nestandarta jautājumu risināšanā.

SIA “Hilti Services Limited” ir viens no mūsu pirmajiem un lielākajiem klientiem. Esam lepni, ka uz kvalitāti un rezultātu tendēts uzņēmums uztic savu autoparku mums.

Lasīt vairāk