Auto noma ar izpirkuma tiesībām

Dalīties ar citiem:

Auto noma mūsdienās ir populārs pakalpojums. Tas ļauj iznomāt transportlīdzekli par pieņemamu samaksu uz ilgu laiku un nomas termiņa beigās to iegādāties (izpirkt) un atgriezt. Pēc ilgtermiņa nomas līguma beigām iespējams noslēgt jaunu nomas līgumu vai pagarināt esošo līgumu, izvēloties citu auto. Transportlīdzekļi var atšķirties gan budžeta, gan klases ziņā.

Ilgtermiņa auto noma

Pilna servisa auto noma jeb ilgtermiņa auto noma ir jaunas vai mazlietotas automašīnas lietošanas ilgtermiņa un racionāls risinājums, kas ir atlernatīva standarta līzingam. Mūsu profesionālā komanda uzņemas visas rūpes par automašīnu uz līguma periodu – apkopes, apskates, riepu maiņu un uzglabāšanu, kā arī atbalstu uz ceļa 24/7 un vēl citi pakalpojumi saskaņā ar noslēgtā līguma nosacījumiem.

Kādas priekšrocības sniedz pilna servisa līzings, salīdzinot ar standarta līzingu?

  • palīdzam izvēlēties un piemeklēt transportlīdzekli atbilstoši vajadzībām un budžetam;
  • palīdzam aprēķināt izmaksas, kas saistītas ar Jūsu autoparka izveidi nākotnē;
  • parūpēsimies par transportlīdzekļa pārvaldību un apkopi visā līguma darbības laikā.

Ar piedāvātajiem pakalpojumiem varat iepazīties šeit.  Ilgtermiņa noma piedāvā iespēju izvēlēties ne tikai automašīnu no esošā piedāvājuma klāsta, bet arī citu vēlamo modeli un marku. Kā papildu priekšrocību piedāvājam atpirkt esošo transportlīdzekli.

Auto noma ar izpirkuma tiesībām

Auto noma ar izpirkuma tiesībām ir līguma veids, kas ļauj nomniekam izpirkt nomāto transportlīdzekli pēc nomas perioda beigām par atlikušo vērtību. Šis veids ir līdzīgs tradicionālajai auto nomai, bet tam ir papildu iespēja iegādāties transportlīdzekli pēc nomas perioda, ja nomnieks izlemj to darīt.

Vēl par šo auto nomu ar izpirkuma tiesībām dēvē auto nomas veidu, kad izpirkums notiek pakāpeniski jau nomas līguma stāšanas brīdī. Citiem vārdiem – ikmēneša rēķins pakāpeniski sedz automašīnas atrunāto izpirkuma vērtību, nevis, kā pirmajā variantā, automašīnas izpirkuma vērtība tiek aprēķināta uz līguma termiņa beigām, pamatojoties uz auto tirgus vērtību dotajā brīdī.

Līgumā par auto nomu ar izpirkuma tiesībām ir jāiekļauj noteikumi par nomas termiņu, nomas maksu un citiem svarīgiem nosacījumiem. Svarīgi ir arī noteikt, kāda daļa no nomas maksas tiks uzskatīta par izpirkuma naudu, ja nomnieks izlemj transportlīdzekli izpirkt.

Šāda veida līgums var būt izdevīgs tiem cilvēkiem, kuriem nav pietiekami daudz līdzekļu, lai iegādātos automašīnu, bet vēlas to izdarīt nākotnē. Tas ļauj nomniekam izmēģināt konkrētu automašīnu un, ja vēlas, beigās to iegādāties.

Tomēr ir svarīgi rūpīgi izpētīt līguma nosacījumus un saprast, kāda būs kopējā summa, kuru būs jāsamaksā, ja nomnieks izlemj izpirkt automašīnu.

Mobire piedāvā ilgtermiņa nomu ar auto izpirkuma iespējām pēc līguma termiņa beigām vai arī turpināt nomas līgumu, izvēloties citu – jaunāku auto modeli.

Lasīt vairāk