Busu noma

Dalīties ar citiem:

Komerctransports ir transports, kas tiek izmantots, lai pārvadātu preces un/vai cilvēkus uz samaksu, un tā nozīme uzņēmējdarbībā var būt ļoti liela.

Ja uzņēmums nodarbojas ar preču pārvadāšanu, piemēram, pārdodot produktus tiešsaistē un vēloties tos piegādāt klientiem, komerctransports var būt būtisks uzņēmuma darbības aspekts. Uzņēmējdarbība var nodrošināt savu transportu, izmantojot piegādes vai kravas automašīnas, vai arī var izmantot pakalpojumus no citiem transporta uzņēmumiem. Komerctransports var palīdzēt uzņēmumam palielināt savu klātbūtni, piedāvājot preču piegādes un izplatīšanas pakalpojumus citās teritorijās, kā arī uzlabot uzņēmuma reputāciju, nodrošinot savlaicīgu un efektīvu preču piegādi.

Komerctransports var būt svarīgs uzņēmējdarbības elements, kas var palīdzēt uzņēmumam palielināt klientu bāzi, uzlabot savu reputāciju un palielināt ienākumus.

Kādi komerctransporta veidi pastāv?

Komerctransporta veidi ir daudzveidīgi, un to var klasificēt pēc dažādiem kritērijiem. Šeit ir daži no komerctransporta veidiem:

 1. Kravas automašīnas – kravas automašīnas ir viens no populārākajiem komerctransporta veidiem, kas tiek izmantoti preču pārvadāšanai uzņēmumiem un patērētājiem. Kravas automašīnas var būt dažādās izmērās un spējās atkarībā no transportējamo preču daudzuma un svara.
 2. Autobusi – autobusi ir vēl viens komerctransporta veids, kas tiek izmantots cilvēku pārvadāšanai. Autobusi var būt dažādās izmērās un ar dažādām komforta līmeņa iespējām.
 3. Taksometri – taksometri ir tādi transporta līdzekļi, kas piedāvā privātu pārvadājumu pakalpojumus. Taksometrus var pasūtīt, lai pārvadātu klientus uz noteiktu galamērķi.
 4. Vilcieni – vilcieni ir liela mēroga komerctransporta veids, kas tiek izmantots preču un cilvēku pārvadāšanai. Vilcieni var būt ilgi un sasniedz lielu ātrumu.
 5. Gaisa transports – gaisa transports ir komerctransporta veids, kas piedāvā pārvadāt preces un cilvēkus ar lidmašīnām. Tas ir īpaši noderīgi, lai pārvadātu preces starptautiski.
 6. Kruīzu kuģi – kruīzu kuģi ir komerctransports, kas piedāvā ceļojumus pa jūru un okeāniem. Kruīzu kuģi ir vērsti uz tūristu izklaides un atpūtas iespējām.

Šie ir tikai daži no komerctransporta veidiem.

Kravas busu veidi

Ir daudz dažādu kravas busu modeļu, kas ir speciāli izstrādāti, lai atbilstu dažādām kravas pārvadāšanas vajadzībām. Šeit ir daži no populārākajiem kravas busu modeļiem:

 1. Mikrokravas automašīnas – tie ir nelieli kravas auto ar mazāku noslodzes jaudu. Tie ir piemēroti mazām preču pārvadāšanas vajadzībām un ierobežotām piekļuves ceļiem.
 2. Vidēji kravas automobiļi – tie ir lielāki nekā mikrokravas automobiļi un spēj pārvadāt lielāku noslodzi. Vidēji kravas automobiļi ir piemēroti vidējiem un lieliem preču pārvadājumiem.
 3. Sērijveida kravas automobiļi – šie kravas auto ir paredzēti intensīvai lietošanai un spēj pārvadāt lielu noslodzi. Šīs kravas automašīnas ir visizplatītākais kravas auto veids.
 4. Izmantojot piekabes – dažreiz preču pārvadāšanai tiek izmantoti kravas automobiļi, kas aprīkoti ar piekabēm. Piekabes var būt dažāda veida, tostarp platformas piekabes, konteineru piekabes un frigorifikācijas piekabes.
 5. Svarīgi kravas automobiļi – šie kravas auto ir paredzēti smagu preču pārvadāšanai, piemēram, smago iekārtu, būvmateriālu un citu smago preču transportēšanai.
 6. Frigo kravas automobiļi – šie kravas auto ir aprīkoti ar speciālu aparatūru, lai uzturētu noteiktu temperatūru, kas ir piemērota pārtikas produktu, piemēram, gaļas, zivju, piena produktu un citu pārtikas produktu pārvadāšanai.

Mobire busu noma

Mobire Latvija piedāva ne tikai pasežieru klases auto nomu, bet arī komerctrasporta nomu. Populārākie busu modeļi, kas tiek piedāvati arī mūsu mājas lapā – busu noma – ir:

Ar Mobire jums nebūs jāuztraucas par komerctransporta reģistrāciju, apkopēm, pārbūvi, apdrošināšanu un citiem jautājumiem, jo tas ir mūsu darbs – klientu autoparku pilna servisa pārvaldība.

Komerctransporta nomas pakalpojumi var būt izdevīgi uzņēmējdarbībai, kas vēlas izvairīties no lieliem ieguldījumiem pašu transportlīdzekļu iegādē un uzturēšanā. Nomājot transportlīdzekli, uzņēmums var ietaupīt naudu uz transportlīdzekļa iegādi, apkopi un remontu.

Turklāt nomājot komerctransportu, uzņēmumi var arī ātri pielāgoties dažādām preču pārvadāšanas vajadzībām, kas mainās atkarībā no ražošanas cikla, sezonas un citiem faktoriem.

Papildus ilgtermiņa auto nomas pakalpojumam mēs piedāvājam individuālu komerctrasporta pārbūves iespēju. Tā, piemēram, esam palīdzējuši realizēt Milwaukee uzņēmuma Mercedes Benz Sprinter busa pārbūvi.

Mūsu gara darbs – unikāls mikroautobuss Milwaukee Tool – veikals un darbnīca uz riteņiem. Mobire realizēja šo projektu no sākuma līdz beigām – sākot ar reģistrāciju, beidzot ar pārbūvi un sertifikāciju, lai uzņēmums Milwaukee Tool spēj apkalpot klientus jebkur un jebkādos apstākļos.

Ilgtermiņa auto nomas priekšrocības

Ilgtermiņa auto nomas priekšrocības ietver:

 1. Zemākas izmaksas salīdzinājumā ar auto iegādi: Ilgtermiņa auto nomas maksas parasti ir zemākas, nekā jaunās automašīnas iegādes izmaksas. Turklāt, nomājot auto, nav jāiegulda nauda transportlīdzekļa iegādē, kas var būt liels finansiāls slogs uzņēmumam.
 2. Nav jāuzņemas atbildība par auto uzturēšanu: Ilgtermiņa auto nomas laikā auto nomas uzņēmums ir atbildīgs par transportlīdzekļa apkopi, remontu un uzkrāto nodokļu un citu izdevumu samaksu. Tas nozīmē, ka nomas līguma īpašniekam nav jāuztraucas par papildu izmaksām saistībā ar auto uzturēšanu.
 3. Iespējams izvēlēties atbilstošu automašīnas modeli: Nomājot auto ilgtermiņā, uzņēmums var izvēlēties automašīnas modeli, kas atbilst uzņēmuma vajadzībām un budžetam. Tas ļauj uzņēmumam izvēlēties piemērotu automašīnu, neievinot papildu naudu par liekiem papildu pakalpojumiem.
 4. Iespējams viegli mainīt automašīnas: Nomājot auto ilgtermiņā, uzņēmums var viegli mainīt automašīnas, ja ir nepieciešams. Tas nozīmē, ka uzņēmumam nav jāuztraucas par to, ka transportlīdzeklis kļūs novecojis un nav vēlams tālākai lietošanai.
 5. Ērtības uzņēmuma darbiniekiem: Ilgtermiņa auto nomas līgumi var nodrošināt papildu ērtības uzņēmuma darbiniekiem, piemēram, iespēju lietot jaunu automašīnu ar labu tehnisko aprīkojumu un drošības funkcijām, kas var uzlabot viņu darba efektivitāti un drošību.

Lasīt vairāk