Lēta ilgtermiņa auto noma

Dalīties ar citiem:

Ilgtermiņa auto noma ir pakalpojums, kas ļauj jums īrēt automašīnu uz ilgāku laiku parasti sākot no vairākiem mēnešiem līdz pat gadiem. Šāda veida īres pakalpojums var būt noderīgs dažādās situācijās, piemēram:

 1. Ja jums ir nepieciešama transporta līdzeklis uz ilgu laiku, bet jums nav vēlmes vai iespējas iegādāties automašīn
 2. Ja jums ir konkrētas automašīnas prasības, un jūs nevarat atrast piemērotu automašīnu auto īres kompānijās.
 3. Uzņēmumu gadījumā, kad uzņēmums vēlas nodrošināt transporta līdzekļus saviem darbiniekiem ilgtermiņa projektu vai pakalpojumu sniegšanas vajadzībām.

Lai īrētu automašīnu ilgtermiņā, jums būs jānoslēdz līgums ar auto īres kompāniju. Ilgtermiņa nomas līgums var ietvert dažādus nosacījumus un noteikumus par maksājumu grafiku, apdrošināšanu, atbildību par bojājumiem un citiem svarīgiem jautājumiem, tāpēc ir svarīgi rūpīgi izpētīt un saprast līguma noteikumus pirms tā parakstīšanas.

Ilgtermiņa nomas pakalpojumus piedāvā dažādas kompānijas. Lai atrastu piemērotāko piedāvājumu, ieteicams salīdzināt dažādas kompānijas, cenas, automašīnu izvēli un līguma nosacījumiem. Turklāt, pirms līguma noslēgšanas, pārliecinieties, ka jūs pilnībā saprotat savas saistības un tiesības, lai izvairītos no neskaidrībām vai neparedzētām izmaksām ilgtermiņa noma laikā.

Mobire ilgtermiņa nomas iespējas

Pilna servisa noma ir ilgtermiņa un ērts risinājums jauna vai mazlietota transportlīdzekļa lietošanai, kas piemērots biznesa klientiem un privātpersonām. Pilna servisa noma salīdzinājumā ar līzingu ļauj būtiski ietaupīt laiku. Pakalpojums ietver fiksētu mēneša maksu, kurā iekļauti visi ar transportlīdzekli saistītie pakalpojumi.

Nomas periods ir no 12 līdz 60 mēnešiem, kura laikā mēs gādājam, lai jūsu automašīna vienmēr būtu darba kārtībā un labi uzturēta. Ja vēlaties, nomas perioda beigās automašīnu varat arī izpirkt. Mobire sadarbojas ar visām automašīnu pārstāvniecībām Baltijā. Mobire auto nomas piedāvājums pieejams šeit.

Mūsu pakalpojumi ir pieejami ar dažādām servisa pakām – Standart un Premium. Klients pats var izvēlēties savam budžetam un vajadzībās atbilstošu servisa paku. Zemāk var apskatīt abu piedāvājumu atšķirības uz automašīnas Škoda Kamiq piemēra.

Standarta piedāvājumā ir iekļauts:

 • Transportlīdzekļa izmantošana 
 • Servisa centrs 24/7 
 • Ceļu satiksmes apdrošināšana 
 • KASKO apdrošināšana 
 • Apdrošināšanas gadījumu apstrāde 
 • Rēķinu administrēšana un atlaides 
 • Automašīnas maiņa katram gadījumam 

Premium piedāvājumā (papildus standarta piedāvājumam) ir iekļauts:

 • Apkopes, remonta, riepu maiņas koordinēšana 
 • CSDD tehniskā apskate 
 • Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis 
 • Riepas, to maiņa un uzglabāšana 
 • Dabiskam nolietojumam pakļautu detaļu nomaiņa

Kādas izmaksas ir iekļautas ilgtermiņa auto nomā?

Ilgtermiņa auto nomas izmaksas var atšķirties atkarībā no vairākiem faktoriem, tostarp no īrējamās automašīnas veida un klases, nomas ilguma, papildu pakalpojumu un apdrošināšanas izvēles utt. Ir svarīgi apzināties, ka katras auto īres kompānijas piedāvātie pakalpojumi un izmaksu struktūras var atšķirties, tāpēc vienmēr būtu labi izlasīt un saprast līguma noteikumus pirms tam parakstīšanas.

Ilgtermiņa auto nomas izmaksas parasti ietver šādas komponentes:

 1. Pamatmaksa vai nomas samaksa: Tas ir fiksēta summa, ko jums būs jāsamaksā, lai izmantotu automašīnu noteiktu periodu. Jo ilgāks ir nomas laiks, jo biežāk šī maksa tiek piemērota mēnesī.
 2. Apdrošināšana: Auto īres kompānijas parasti piedāvā dažādus apdrošināšanas plānus, kuri var iekļaut pilnīgu apdrošināšanu pret avāriju, zādzību un atbildību trešajām personām. Apdrošināšanas cenas atšķirsies atkarībā no jūsu izvēlētā seguma apjoma un atlīdzības.
 3. Uzturēšanas izmaksas: Izmaksas par regulāriem automašīnas apkopes pakalpojumiem, kā arī degvielu, eļļu, riepu nomainīšanu un citas uzturēšanas izmaksas jums būs jāsedz patstāvīgi.
 4. Reģistrācija un nodokļi: Dažreiz šie izdevumi var būt iekļauti nomas maksā, bet citos gadījumos tie var būt jāmaksā atsevišķi.
 5. Papildu pakalpojumi: Ja jums ir nepieciešami papildu pakalpojumi, piemēram, papildu vadītāji, bērnu krēsli, navigācijas ierīces, mobilo Wi-Fi vai citi pielietojami elementi, tie var būt papildu izmaksas.

Lai iegūtu skaidru priekšstatu par ilgtermiņa auto nomas izmaksām un kā tās veidojas, ieteicams vērsties pie kompānijas pārstāvjiem, lūgt piedāvājumu un rūpīgi izpētīt tos, lai saprastu visus iekļautos maksājumus un nosacījumus.

Mobire ilgtermiņa auto nomā ir iekļauti dažādi pakalpojumi uzņēmuma un privātpersonu vajadzībām. Mobire pakalpojumu klāstā (papildus nomas automašīnai) ir iekļauti dažādi obligāti un neobligāti servisi, kas ietekmēs mēneša maksu.

Ilgtermiņa auto nomas priekšrocības

Auto nomas līguma summu veido fiksēta ikmēneša nomas maksa, bet pēc līzinga vienošanās līzinga ņēmējs maksā gan nomas maksu, gan papildu izdevumus par automašīnu, piemēram, par tehnisko apkopi, riepu maiņu un KASKO,OCTA apdrošināšanu.

Par automašīnu, slēdzot nomas līgumu, ir atbildīgs iznomātājs, kamēr, parakstot līzinga līgumu, šis pienākums pāriet līzinga ņēmējam.

Ja runāt par to, kāda vienošanās ir izdevīgāka, grūti atbildēt viennozīmīgi. Ja firmai nepieciešama automašīna noteiktā laikposmā vai tā vēlas ietaupīt sava autoparka uzturēšanai nepieciešamo laiku un finanšu līdzekļus, piemērotāka izvēle būs pilna servisa ilgtermiņa automašīnas noma. Privātpersonai būs piemērota pilna servisa auto noma, ja nav vēlēšanās uzņemties rūpes par auto, bet izmantot mobilitātes servisu un automašīnu tikai kā pārvietošanās līdzekli.

Lasīt vairāk