Sižets par pilna servisa nomu raidījumā “Auto ziņas”

Dalīties ar citiem:

Mēs turpinām iekarot skatītājus arī TV ekrānos! Mobire Latvija reģionālais vadītājs Jānis Trēziņš ir sniedzis interviju “Auto ziņas” raidījumam par pilna servisa nomas pakalpojumu. Raidījums tapa sadarbībā ar Normundu Avotiņu un bija vērojams TV6 kanāla skatītājiem šī gada oktobrī, kā arī tas ir pastāvīgi pieejams gan Mobire Latvija, gan TV Auto ziņas Facebook profilos.

Raidījuma vadītājs Normunds Avotiņš “Stundas laikā automašīnu, teorētiski, var nopirkt arī līzingā. Kādēļ tā vietā izvēlēties pilna servisa nomu?”

Mobire Latvija reģionālais vadītājs Jānis Trēziņš atbild: “Ja auto pērk operatīvajā līzingā, klients jau neapzināti tā pat uzņēmas šīs papildu izmaksas – KASKO, OCTA, regulārās apkopes un lietas, kas saistītas ar riepu maiņām, kas arī ir izdevumi. Tas viss ir jāsaliek kopā. Ja uzņēmums izvēlas pilna servisa nomu, tas ir ērts instruments, kas nav saistības.”

Jānis Trēziņš piebilž Automašīna mūsu klientiem kalpo tikai kā pārvietošanās līdzeklis, par pārējo rūpējamies mēs”

Sižetā ir sniegtas atbildes uz izplatītākajiem jautājumiem:

  1. Kas ir pilna servisa noma?
  2. Kādiem uzņēmumiem ir piemēroti pilna servisa nomas pakalpojumi?
  3. Kādus ieguvumus Mobire pakalpojumi sniedz uzņēmumiem?
  4. Atsauksmes no tādiem Latvijā (un ne tikai) pazīstamiem uzņēmumiem kā “Euronics Latvia” un “Hilti Services Limited”

Šis sižets ļauj izprast pilna servisa nomas pakalpojuma būtību, atšķirību no finanšu līzinga, kā arī pamato tā racionalitāti attiecībā pret finanšu līzingu. Finanšu līzingu visbiežāk izmanto uzņēmumi, kas nevar pamatot iemeslu vai nemaz nezin par pilna servisa nomas iespējām un priekšrocībām.

Ceram, ka sižets atbildēs arī uz Jūsu jautājumiem. Ja esat jauna auto meklējumos savam biznesam, aicinām sazināties ar mums, lai saņemtu individuālu piedāvājumu tieši Jūsu uzņēmumam.

Lasīt vairāk