Auto nomas iespējas

Dalīties ar citiem:

Auto noma ir pakalpojums, kurā cilvēks var īstermiņā vai ilgtermiņā nomāt automašīnu par noteiktu maksu. Auto noma var būt noderīga, ja nepieciešams transporta līdzeklis uz īsu laika posmu, piemēram, ceļojumam vai remontdarbiem mājās. Auto noma parasti ietver auto, transportlīdzekļa apdrošināšanu un tehnisko apkalpošanu. Auto nomas uzņēmumi parasti piedāvā dažādas automašīnu modeļus un cenu opcijas, lai varētu atbilst klientu vajadzībām un budžetam. Auto noma var būt izdevīga, jo tā ļauj izvairīties no automašīnas pirkšanas izmaksām un pārvaldīšanas izmaksām.

Kādas iespējas ir tikt pie jauna auto?

Ir vairākas iespējas, kā iegādāties jaunu automašīnu:

 1. Auto pirkšana: Jūs varat iegādāties jaunu automašīnu, izmantojot naudu vai kredītu.
 2. Auto līzings: Jūs varat iznomāt jaunu automašīnu uz noteiktu laika posmu un pēc tam to atdot vai iegādāties par noteiktu cenu.
 3. Auto noma: Jūs varat nomāt jaunu automašīnu uz ilgāku laika posmu un pēc tam to atdot vai pāriet uz jaunu nomu.
 4. Auto aizdevums: Jūs varat iegādāties jaunu automašīnu, izmantojot auto aizdevumu, kurā jūs maksājat fiksētu mēneša maksu un pēc tam pēc noteiktā laika iegādājaties automašīnu.

Lai izvēlētos piemērotāko opciju, ir svarīgi apsvērt savu budžetu, transporta vajadzības un ilgtermiņa plānus. Ir arī svarīgi apsvērt katras iespējas priekšrocības un trūkumus, lai varētu izdarīt pareizo izvēli.

Kas ir ilgtermiņa auto noma?

Ilgtermiņa auto noma ir pakalpojums, kur klients var nomāt automašīnu uz ilgāku laika posmu, parasti vismaz vienu mēnesi, lai varētu izmantot to kā savu personīgo transportu. Ilgtermiņa auto noma parasti tiek piedāvāta ar noliktavas auto, un klients maksā fiksētu mēneša maksu.

Ilgtermiņa auto noma var būt izdevīga, ja vēlaties izvairīties no auto pirkšanas izmaksām, vēlaties mainīt savu automašīnu biežāk vai ja jums ir vajadzīgs transports uz noteiktu laiku, piemēram, ceļojot vai darbojoties ārzemēs. Ilgtermiņa noma var arī būt vienkāršāka nekā regulārā auto noma, jo tā var sniegt jums lielāku kontroli pār transporta izmaksām un ietaupīt laiku, kas pavadīts auto meklēšanā. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka ilgtermiņa noma var būt dārgāka nekā regulāra auto noma un ka jums var būt jāpārbauda, vai ir pieejams pietiekams kredīts, lai varētu apmaksāt maksu.

Ar ko ilgtermiņa auto noma atšķiras no īstermiņa auto nomas?

Ilgtermiņa auto noma un īstermiņa auto noma ir divas atšķirīgas auto nomas formas, kuru atšķirība ir nomas ilgums.

 • Īstermiņa auto noma parasti ir paredzēta tikai dažām stundām vai dienām un tiek piedāvāta par zemākām cenām nekā ilgtermiņa noma. Šī opcija ir izdevīga, ja nepieciešams transports uz īsu laika posmu.
 • Ilgtermiņa auto noma ir paredzēta ilgākam laika periodam, parasti vismaz vienam mēnesim un var būt līdz pat vairākiem gadiem. Šī opcija parasti ir dārgāka nekā īstermiņa noma, bet tā nodrošina lielāku kontroli pār transporta izmaksām un var būt izdevīga, ja nepieciešams transports uz ilgāku laika posmu.

Lai izvēlētos piemērotāko auto nomas veidu, ir jāņem vērā savas vajadzības un budžets.

Ilgtermiņa auto noma parasti ir ar noliktavas auto un var ietaupīt naudu, ja salīdzina ar auto pirkšanu. Tomēr ir jāņem vērā, ka, nomājot auto uz ilgāku laika posmu, jūs parasti nevarat mainīt automašīnu, kā tas ir iespējams regulārā auto nomā. Arī remonta un apkalpošanas izmaksas parasti jāsedz pašam, un jums var būt jāpārbauda, vai ir pieejams pietiekams kredīts, lai varētu apmaksāt maksu.

Ilgtermiņa auto noma var būt izdevīga, ja plānojat dzīvot vai strādāt vietā, kur transporta izmantošana ir nepieciešama, vai ja vēlaties izvairīties no automašīnas pirkšanas izmaksām un pārvaldīšanas izmaksām. Tomēr, tāpat kā jebkura auto nomas veida gadījumā, ir svarīgi rūpīgi izpētīt un salīdzināt dažādus pakalpojumus un noteikumus, lai varētu izvēlēties piemērotāko opciju jūsu vajadzībām.

Par Mobire auto nomu

Uzņēmums Mobire piedāvā pilna servisa auto nomas pakalpojumu privātpersonām un korporatīviem klientiem uz termiņu no 12 līdz 60 mēnešiem visās Baltijas valstīs.

Auto nomas viena no galvenajām priekšrocībām korporatīvajiem klientiem ir tā, ka ne īstermiņa, ne ilgtermiņa auto noma neietekmē uzņēmuma kredītportfeli – noma  tikai viens no uzņēmuma apmaksātajiem pakalpojumiem.

Papildus tam, izvēloties ilgtermiņa auto nomu ar visiem servisiem, jūs iegūsiet:

 • Pirmo auto nomas maksu no 0 €
 • Izmaksu kontroli
 • Par transportlīdzekli rūpēsies Mobire
 • Maiņas automašīnu visos gadījumos
 • Elastīgu atgriešanas politiku

Lasīt vairāk